EKO-RENT s.c. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
   Obserwując w ostatnim okresie wzrost zagrożenia chorobami płuc w Polsce proponujemy wzmóc profilaktykę wśród młodzieży i dorosłych. Jedną z metod jest kompleksowe badanie klatki piersiowej metodą wiarygodną i bezpieczną.
Jako pierwsi w Polsce umożliwimy wykonanie takich badań w terenie dostarczając we wskazane miejsce AMBULANS z obsługą, wyposażony w nowoczesną aparaturę cyfrową do badań rentgenowskich klatki piersiowej o pełnym formacie obrazu, przy dawkach promieniowania zdecydowanie niższych od dawek w klasycznym małym obrazku Minimalna dawka promieni rentgenowskich i krótki czas badania (do 20 osób/godz) pozwala na prowadzenie akcji badań profilaktycznych zastępując zdjęcia małoobrazkowe. Wyniki badania opisane przez lekarza radiologa prześlemy zgodnie z ustaleniami (przychodnia, zakład pracy).


Wymagania techniczne:
zasilanie ambulansu jest przez podłączenie siły (380V) (minimalne zużycie energii), parking dla ambulansu o długości 8m.

W przypadku zainteresowania akcją badań profilaktycznych prosimy o kontakt. Wówczas przekażemy dodatkowe informacje dotyczące metody diagnostycznej, aparatury, ceny i proponowanych terminów.

Pozostając z szacunkiem w oczekiwaniu na owocną współpracę
Dyrektor EKO-RENT® Sp.J. Stanisław Zaniewski


Rak płuc jedną z czołowych przyczyn śmierci w krajach rozwiniętych.
Najczęściej dotyczy osób między 50 a 60 rokiem życia. Wśród palaczy bardziej zagrożone są kobiety...


PROJEKT POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z PHARE


Copyright © 2002 Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych